TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli’de Okul ve Kurumlar e-imzaya Geçiyor

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına yönelik 09,10 ve 11 Şubat 2017 tarihleri arasında olmak üzere üç gün Elektronik İmza Uygulamaları konusunda eğitim semineri verildi.
Tunceli’de Okul ve Kurumlar e-imzaya Geçiyor

Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu´nda düzenlenen Elektronik İmza Uygulamaları eğitim seminerine Merkezde bulunan tüm okul ve kurum Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve memurları katıldı. Elektronik imza, temel kavramlar ve işleyişi hakkında bilgiler veren MEBBİS Ağ Yöneticisi Bülent Yaşar,  elektronik imza düzenlemeleri ile ilgili de detaylar aktardı.

MEBBİS yöneticisi Yaşar, elektronik imza uygulamaları hakkında örnekler verip, canlı uygulamalarla katılımcılara bilgilendirme yaptı. Elektronik İmza Uygulamaları bilgilendirme seminerinin sonunda soru cevap kısmına geçilerek, katılımcılarla karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. İl Merkezinde tamamlanan Elektronik imza, temel kavram ve işleyişi eğitiminin ardından MEBBİS Yöneticisi Bülent Yaşar tarafından ilçelerde eğitime devam edilecektir.  Yaşar ÇİÇEK

09-02-201709-02-201709-02-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.