TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli’ye Atanan Öğretmenlere Kahvaltı

           Tunceli’ye atanan öğretmenler için kahvaltı düzenlendi.            Tunceli’ye bu yıl atanan 52 öğretmen için Mesleki Uyum Seminerinin bitimi nedeniyle sabah kahvaltısı düzenlendi.
Tunceli’ye Atanan Öğretmenlere Kahvaltı

           Merkez Atatürk Mahallesi’nde bir restaurantta düzenlenen kahvaltıya Tunceli Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, il milli eğitim müdürlüğü yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

        Öğretmenlere hitap eden Tunceli Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş, kentin eğitimdeki başarısına vurgu yaptıktan sonra “Sizlerin de aramıza katılmasıyla bu başarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Hepinize hoş geldiniz diyor başarılar diliyorum” dedi.

           İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca da öğretmenlerin her türlü sorunlarında kendilerine gelebileceğini belirterek, “Her türlü sorununuzda yanınızda olacağız” diye konuştu.

           Kahvaltıda Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş yeni atanan öğretmenlerle tek tek ilgilenerek kenti nasıl bulduklarını sordu. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.