TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli’ye Atanan Stajyer Öğretmenler Yemekte Bir Araya Geldiler

Tunceli’ye atanan öğretmenler için yemek düzenlendi.   Tunceli’ye bu yıl atanan aday sözleşmeli öğretmenlerle tanışma ve istişare toplantısı sonunda  öğlen yemeği düzenlendi.
Tunceli’ye Atanan Stajyer Öğretmenler Yemekte Bir Araya Geldiler

Merkez Dikilitaş mevkiinde bir restoranda düzenlenen kahvaltıya Tunceli Vali Vekili Hasan Çiçek, Vali Yardımcısı Selami Kaya, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, milli eğitim müdürlüğü yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Öğretmenlere hitap eden Tunceli Vali Vekili Hasan Çiçek, kentin eğitimdeki başarısına vurgu yaptıktan sonra “Sizlerin de aramıza katılmasıyla bu başarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Hepinize hoş geldiniz diyor başarılar diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu da öğretmenlerin her türlü sorunlarında kendilerine gelebileceğini belirterek, “Her türlü sorununuzda yanınızda olacağız” diye konuştu.

Yemekte Vali Vekili Hasan Çiçek, yeni atanan stajyer öğretmenlerle tek tek ilgilenerek kenti nasıl bulduklarını sordu. Yaşar ÇİÇEK

23-05-201723-05-201723-05-201723-05-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.