TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Osman Kaymak Cumhuriyet Ortaokulunu Ziyaret Etti

        Tunceli Valisi Osman Kaymak, yapımı tamamlanarak 2015-2016 yılı eğitim öğretim döneminde hizmete açılan Tunceli Cumhuriyet Ortaokulunu  ziyaret etti.               
Vali Osman Kaymak Cumhuriyet Ortaokulunu Ziyaret Etti

               Vali Yardımcısı  Serdar Arslantaş,  İl  Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Gülay Suroğlu ile birlikte  sınıfları gezen Vali Osman Kaymak, toplantı salonu, laboratuarlar, spor salonu ve öğrencilerin kullandığı alanlarda incelemelerde bulundu ve ilgililerden okul hakkında bilgi aldı.   

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından “Güvenliğiniz İçin Denetliyoruz” isimli proje kapsamında İlimiz Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlenen etkinliğe de  katılan Valimiz Osman Kaymak,  proje hakkında  Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tülay Satır ve diğer personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı

Okuldaki incelemelerinin ardından, Öğrencilerle bir araya gelerek sohbet edip dersleri hakkında bilgi alan Vali Osman Kaymak, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.