TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Osman Kaymak Hatıra Ormanına Öğrencilerle Birlikte Ağaç Dikti.

              08.04.2015 tarihinde saat 15.30 da Tunceli Kanoğlu mevkii Eğitimciler Hatıra Ormanı yan tarafında bulunan alana Orman İşletme Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi adına Bereket Ormanına ağaç dikimi gerçekleştirildi.  
Vali Osman Kaymak Hatıra Ormanına Öğrencilerle Birlikte Ağaç Dikti.

 

         Ağaç dikimine Tunceli Valisi Osman Kaymak ve Eşi Emine Kaymak Hanımefendi, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tarsuslu, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ubeyde İpek, Vali Yardımcıları Olgun Öner, Serdar Arslantaş, Hasan Çiçek, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Kurum Müdürleri, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

        Vali Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak Hanımefendi ilk olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanına ağaç dikimi yaparak dikilen ağaçlarını suladılar. Buradaki ağaç dikiminin tamamlanması ile Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi adına Bereket Ormanına ağaç dikimi gerçekleştirildi.

          Orman İşletme Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından organize edilen ağaç dikiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanına 100 adet, Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi adına Bereket Ormanına 200 adet  olmak  üzere toplamda 300 çam ağacı fidanı dikildi. Yaşar ÇİÇEK

 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.