TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Sonel Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, haftalık okul ziyaretleri kapsamında Bal Peteği Anaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Sonel Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel beraberinde Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü  Mustafa Aslanoğlu ile birlikte sabahın erken saatlerinde Bal Peteği Anaokulu’nu ziyaret etti.

Okulda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak çok çalışmalarını istedi.

Ziyaretlerinde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi ve öğrencilere hediyeler dağıttı. Çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel öğrencilerin durumlarını ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

27-02-201827-02-201827-02-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.