TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Sonel Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, her pazartesi sabahı yaptığı okul ziyaretleri kapsamında bu sabah da Zübeyde Hanım Anaokulu‘muzu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Sonel Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Orhan ile birlikte sabahın erken saatlerinde Zübeyde Hanım Anaokulu’nu ziyaret etti.

Okulda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak çok çalışmalarını istedi.

Ziyaretlerinde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileyip öğrencilere hediyeler dağıttı. Çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel öğrencilerin durumlarını ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

20-03-201820-03-201820-03-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.