TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Sonel’den Öğrencilere Karne Armağanı

Tunceli’de 2017-2018 Eğitim - Öğretim dönemi ilk yarıyıl tatilini giren öğrencilere binlerce  satranç takımının yanında 20 bin kitap da armağan edildi.
Vali Sonel’den Öğrencilere Karne Armağanı

Vali/Belediye Başkan V. Sonel, okul ziyaretleri sırasında öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek, öğrencilerin talep ve önerileri doğrultusunda birçok projeyi hayata geçirmeye devam ediyor.

Öğrencilerimizin yarıyıl tatilini daha verimli geçirmeleri ve kitap okuma alışkanlığının kazandırılması için Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, kent genelinde tüm ortaokul ve lise öğrencilerine Ord.Prof.Dr. Fuad Başgil’in ‘Gençlerle Başbaşa’ ve Grigory Petrov’un ‘Beyaz Zambaklar Ülkesinde’ adlı kitapları armağan etti. Ayrıca okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine de seviyelerine uygun çeşitli kitaplar ve armağanlar vererek kendilerine başarılar diledi.

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel ‘Öğrencilerimizin başarılı olması için onlara  destek olmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimiz geleceğimizdir. Evlatlarımızın okuma kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için armağanlarımız devam edecektir. Bizler Tunceli Ailesi olarak, Devletimizin imkanları ve hayırsever dostlarımızın destekleriyle, öğretmen ve velilerimizin  özverisiyle sizleri geleceğe hazırlamaktır. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Her türlü alanda sizlere olan desteğimiz devam edecektir. Kapımız sizlere her daim açıktır Tek amacımız öğrencilerimizin başarısını arttırmak ve onları geleceğe hazırlamaktır’ dedi.

Vali/Belediye Başkan V. Sonel, 2017-2018 Eğitim - Öğretim dönemi ilk yarıyıl tatili nedeniyle karnelerini alan öğrencimize tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini belirterek başarılar diledi.

Sonel, ayrıca öğrencilerimize emek veren öğretmenlerimize ve çocukları İçin her türlü fedakarlık gösteren ailelerine de teşekkür ederek selamlarını iletti.

20-01-201820-01-201820-01-201820-01-201820-01-201820-01-2018

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.