TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Sonel’den “Öğretmenlere Paris” Jesti

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, 24 öğretmeni Fransa´nın başkenti Paris´e gönderecekleri söyledi.
Vali Sonel’den “Öğretmenlere Paris” Jesti

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğretmenlere yönelik bir otelde program düzenledi. Düzenlenen programda bir sürprizi açıklayan Vali Sonel, fedakarca görevlerini sürdüren öğretmenlerden 24´ünü Fransa´nın başkenti Paris´e göndereceklerini açıkladı.

Kentte birlik ve beraberlik içinde çalışıldığını aktaran Vali Sonel, Valilik ve Belediyenin tüm kapılarının öğretmenler dahil herkese açık olduğuna vurgu yaparak öğretmenlerle beraber öğretmenler günü pastasını kesti.

Tunceli´nin terör olaylarıyla değil eğitimdeki başarısıyla anılması için özveriyle çalışan öğretmenleri 4 günlük Paris gezisine göndereceklerini açıklayan Sonel, "Bizlerde büyük emekleri olan öğretmenlerimizi şükranla anıyorum. Kuralar çekilecek. 3 gece 4 gün Paris´te güzel günler geçirmenizi diliyorum" dedi.

Programda çekilen kurayla Paris´e gidecek olan 24 öğretmen belirlendi. Kuradan ismi çıkan öğretmenler sevincini arkadaşlarıyla paylaştı.

Grand Şaroğlu Hotelde düzenlenen programa Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutan Vekili Vedat Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ubeyde İpek, Vali Yardımcıları Selçuk Yosunkaya, Akın Zor, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, öğretmenler ve eşleri katıldı. Yaşar ÇİÇEK

27-11-201727-11-201727-11-201727-11-201727-11-2017

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.