TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş Engellilere Sertifika Verdi

Tunceli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce engelli vatandaşlara yönelik açılan Bilgisayarlı Muhasebe Kullanımı,  kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifika verildi. 
Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş Engellilere Sertifika Verdi

           İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen sertifika törenine Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Şube Müdürü Mahmut Sabah, Halk Eğitim Müdürü Barış Can, Tunceli Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Hüsniye Karatağ ve engelliler katıldı.

         Engelli vatandaşlarla bir süre sohbet eden Arslantaş, engellilerin hayatlarını idame etmeleri için ne gibi sıkıntı ve zorluklarla karşılaştığı hakkında bilgi aldı. Vali Yardımcısı Arslantaş; “Her bireyin engelli adayı olabileceğini, toplumdaki tüm bireylerin kendilerini engelli bireylerin yerine koyarak, yani empati kurarak davranmalarını, yaşamlarını idame ettirirken tüm olanakların kendilerine sunulması gerektiğini” belirtti. Ayrıca ilimiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce Engelli vatandaşlarımız için açılan Bilgisayarlı Muhasebe Kullanımı, kursunda başarı gösteren kursiyerlere sertifikaları verildi. Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş,  kursiyerleri tebrik ederek kendilerine destek veren başta aileleri olmak üzere herkese teşekkür etti. Yaşar ÇİÇEK

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.