TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Öncesi Şenliği

İlimiz Merkez Zübeyde Hanım Anaokulu Tarafından Okul Öncesi Şenlikleri Düzenlendi.
Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Öncesi Şenliği

Merkez Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından 25.05.2017 Perşembe günü saat 17.30’da Vali Mehmet Ali Türker İlkokulu konferans salonununda düzenlenen okul öncesi şenliği saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Düzenlenen programa, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Maarif Müfettişi  Demir Kurtbeyoğlu Şube Müdürleri Metin Batur, Nazım Özkan okul müdürleri, öğretmenler, minik öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katılarak, "Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri" gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Evrim Arslan, konuşmasında “okulöncesi eğitimin çocuğun doğumundan ilkokula başladığı güne kadar geçen eğitim yıllarını içine alan ve başladığı güne kadar geçen eğitim yıllarını içine alan ve gün geçtikçe önemi daha da artan bir eğitim dönemidir. Okul öncesi eğitimi alan bir çocuk gelecekte göstereceği tüm özellikleri kazanması açısından, önemli bir dönemdir dedi. Arslan, çocuğun aile içindeki şartları ne kadar iyi ve elverişli olursa olsun, okul öncesi eğitimin yerini tutması mümkün değildir. Çocuğun eğitim-öğretime hazırlanması okul öncesi eğitimin önemini son derece arttırmaktadır” diye belirtti.

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan “çeşitli dans gösterileri tarafından büyük ilgi gördü’

Renkli dakikaların yaşandığı şenlik programında, minikler sunmuş oldukları gösteri ile marifetlerini sergilerken, ebeveynleri çocuklarının görüntülerini almak için adeta yarıştılar. Çevrede izleyen ebeveynler ise sahneyi seyretme imkânı buldukları çocuklarını izlemenin mutluluğunu yaşadılar. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, başta okul müdürü Evrim Arslan, olmak üzere gösteride emeği geçen öğretmenlerine, öğrencilerine teşekkür etti. Erdal DÜLGE.

 

 02-06-2017

 

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.