TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

  İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Aslanoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Aslanoğlu, mesajında şunları söyledi:  
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

 

Ülkemizde basın mensupları, kamuoyunu bilgilendirme ve topluma ışık tutma bilinciyle görevlerini zor şartlar altında yerine getirmeye çalışmaktadır. Dünyanın her yerinde önemi tartışmasız kabul edilen basın, ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda, ilkeli ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli bir yapıdır. Bireyin haber alma özgürlüğüne hizmet ederek günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan gazeteciliğin bireysel algılardaki rolü önemlidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Tunceli’de görev yapan değerli basın mensuplarımızın ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.