TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü Daveti
![15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü Daveti](/meb_iys_dosyalar/2017_07/15005829_314910.jpg)
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü " programı kapsamında 15.07.2017 tarihinde saat 18:30 da Atatürk Mahallesi Sosyal Güvenlik Kurumu binası önünde başlayacak olan yürüyüşe tüm personelimizi,öğretmenlerimizi,velilerimizi ve ailelerini mutlaka bekliyoruz.
Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü