TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonundaki programda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Hürriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ali Taymaz yaptı. Konuşma sonrasında Diyap Ağa İlkokulu öğrencilerinin Dans Gösterisi, şiir sunumu, Diyap Ağa  İlkokulu öğrencilerinin Hoş Geldin 23 Nisan adlı şiirinin  okunmasının ardından, Hürriyet Ortaokulu Müzik Öğretmeni Fulda Özdemir Adıbelli yönetimindeki çocuk korosu dinletisi yapıldı ve Okullarımız öğrencilerinden oluşan Umut Mercan yönetimindeki Mercan Bağlama Gurubunun dinletisi yapıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonundaki programa, Valimiz Osman Kaymak, Cumhuriyet Başsavcısı vekili İsmet Güdümen, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, İl Jandarma Komutanı Jan. Pilot Albay Atila Tamer, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Vali Osman Kaymak, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili İsmet Güdümen, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek ve İl Jandarma Komutanı Jan. Pilot Albay Atila Tamer´in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödül verildi. Ardından program sona erdi. Erdal DÜLGE.

 

29-04-201629-04-201629-04-201629-04-2016

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.