TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5 Yılda, 25 Okul ve 250 Öğretmenimiz Avrupa'da

5 Yılda, 25 Okul ve 250 Öğretmenimiz Avrupa'da

Türkiye Ulusal Ajansı'na yapmış olduğumuz, Okul Eğitimi Alanında Erasmus+ Akreditasyonu (KA120) Projesine ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na yapmış olduğumuz Mesleki Eğitim Alanında Erasmus Akreditasyonu başvurularımız kabul edilmiştir.

Projelerimiz kapsamında 5 yıl içinde 25 okuldan 250 öğretmenimiz yurt dışında eğitim görme fırsatı elde edecek ve öğrencilerimiz Avrupa'da staj çalışmalarını gerçekleştirecekler. Mesleki Eğitimde de ilimiz Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Avrupa'da eğitim ve staj çalışmalarını gerçekleştirecekler.

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci, akreditasyon başvurularımızın kabul edilmesini üzerine şunları söyledi:  ''Projelerimizin hazırlanma sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin emek harcayan ilimiz öğretmenlerine, Müdürlüğümüz AR-GE Birimi çalışanlarımıza, akreditasyon başvurumuzu onaylayan Türkiye Ulusal Ajansına teşekkür ediyorum.''

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.