TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Vakfı ve Müdürlüğümüz TUNGEM İşbirliği İle "Yönetişim Yetkinlikleri" Semineri

Anadolu Vakfı ve Müdürlüğümüz TUNGEM İşbirliği İle "Yönetişim Yetkinlikleri" Semineri

Müdürlüğümüz Tunceli Gelişim Merkezi (TUNGEM)  ve Anadolu Vakfı işbirliği ile düzenlediğimiz eğitim seminerlerimiz devam ediyor. 2 gün sürecek eğitimlerimizden ilki olan ‘’Yönetişim Yetkinlikleri’’ bugün öğretmenevinde idareci ve öğretmenlerimizin katılımı ile başladı.

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci, yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: Değerli meslektaşlarım, yine bir seminer programında sizlerle birlikte olmaktan son derece memnun olduğumu söylemeliyim. Bu tarz seminerlerin bizlerin meslek yaşamına ve becerilerine çok şey kattığını, değişim noktasında bizlere ufuk açıcı bilgiler, deneyimler sunacağını düşünmekteyim. Bizler yeni nesil çocuklarımıza ve çağın gerektirdiği eğitim yönetimine göre sistemimizi yeniden kurgulamak zorundayız. Bazen yönetici bazen de yöneten olduğumuz koşullarda işimizi en iyi ve en verimli şekilde yapabilmek için ufkumuzu açacak, değişim ve dönüşümümüze ilham olacak ve var olan donanımımızı artıracak her türlü eğitim, deneyim ve tecrübe paylaşımına açık olmalıyız. Bu nedenle seminer programımızın hepimiz için verimli geçmesini diliyor, Anadolu Vakfı’na ve değerli hocam Teoman Hekimoğlu’na sundukları katkıdan dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum.’’

29-04-201929-04-201929-04-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.