TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aşı Ol Yüz Yüze Eğitim Başlasın

Aşı Ol Yüz Yüze Eğitim Başlasın

Kovid-19 salgını nedeniyle uzaktan devam eden eğitim-öğretim sürecinin öğrencilerimizin sosyal, psikolojik ve akademik gelişimleri açısından yüz yüze devam etmesinin önemi büyük. Yüz yüze eğitim-öğretim sürecinin devam etmesinin ön koşullarından biri de aşı olmak. Bilindiği gibi Kovid-19 salgının ortadan kaldıracak, tedavi edecek etkili ilaçlar bulunmamakta. Kendimiz, riskli durumlardaki yakınlarımız ve çocuklarımızın geleceği için Kovid-19'a yakalanmamak ve başkasına bulaştırmamak için tek seçenek aşı.

 

Eylül ayında okullarımızda yüz yüze eğitimin başlayabilmesi için öğretmenlerimizin aşı olması son derece mühim. Müdürlük olarak yapmış olduğumuz aşı farkındalık etkinlikleri ile aşı olan öğretmen sayımız artmaktadır. Bu nedenle de aşı konusunda çevremizi bilgilendirmeye devam edelim. Unutmayalım ki, aşı olma oranının artması okullarda yüz yüze eğitimin başlaması anlamına gelecek. Lütfen 2 doz Kovid-19 aşımızı olalım.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.