TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aşır Orak Kütüphanesi Açıldı

Aşır Orak Kütüphanesi Açıldı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin öğrencilerinden Öznur Orak'ın, merhum babası Aşır Orak  adına yaptırmış olduğu kütüphane, düzenlenen törenle Munzur Ortaokulunda açıldı. Öznur Orak'ın donanım malzemesi ve kitap bağışında bulunarak babası adına yaptırmış olduğu kütüphane, öğrencilerimizin kullanımına açık hale getirildi.

Öğrencisinin yapmış olduğu yardımlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci şunları söyledi:  "Öznur, benim Mamak'ta çalıştığım zamanlardan bir öğrencim. Kendisi yapmış olduğu yardımlarla birçok insana dokunuyor. Daha önce Mazgirt/Darıkent'teki okulumuza da yardım etmişti. Kısıtlı imkanları ile söz konusu yardımları yapıyor olması ise takdire şayan. Gönlü güzel insanlar iyi ki var. Bizler de iyi ki bu insanları yetiştirdik. Sevgili öğrencim Öznur'a Tunceli Eğitim Ailesi olarak yaptırmış olduğu bu kütüphaneden dolayı teşekkür ediyorum."

02-06-202102-06-202102-06-2021

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.