TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinden İl Müdürümüze Ziyaret
![Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinden İl Müdürümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_11/21182626_Fhx4GOEWIAEgjL2.jpg)
Atatürk Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi müdürü, müdür yardımcısı, öğretmeni ve okul aile birliği temsilcisi İl Müdürümüz Sn. Gürsel Ekmekci'yi ziyaret etti. Ziyarette okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri, müdürlüğümüzden beklenen katkılar gibi konular görüşüldü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz, yönetici, öğretmen ve okul aile birliği temsilcimize teşekkür etti.