TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Erasmus'la Tunceli'den Avrupa'ya Proje Hazırlama Eğitimi'' Kursu
![''Erasmus'la Tunceli'den Avrupa'ya Proje Hazırlama Eğitimi'' Kursu](/meb_iys_dosyalar/2019_12/11093521_IMG-20191208-WA0002.jpg)
Müdürlüğümüz TUNGEM Birimi tarafından hazırlanan ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ''Erasmus'la Tunceli'den Avrupa'ya Proje Hazırlama Eğitimi'' Kursu başladı. 5 gün sürecek kursta 25 öğretmenimiz, Erasmus projeleri hazırlama konusunda eğitim alacaktır. İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci, kursun açılışını yaparak, 5 gün sürecek bu eğitimin öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkısıyla beraber, ilerleyen süreçte Tunceli eğitimine de büyük katkılar sağlayacağına inandığını söyledi.