TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''GÜVENLİ OKUL'' VE ''ÖĞRENCİ SERVİSLERİ'' TOPLANTISI YAPILDI

''GÜVENLİ OKUL'' VE ''ÖĞRENCİ SERVİSLERİ'' TOPLANTISI YAPILDI

          9 EYLÜL 2019 Pazartesi günü başlayacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılını ülkemizin geleceği çocuklar ve  gençlerin , huzur ve güven içinde geçirebilmesi büyük önem taşımaktadır.

           Bu kapsamda sağlıklı ve güvenli bir eğitim yılı geçirebilmek amacıyla geçen dönemin değerlendirilip önümüzdeki dönem için alınacak önlemlerin görüşüldüğü  toplantı İl Valimiz Sayın Tuncay SONEL'in başkanlığında  Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlendi.

           Toplantıya İl Valimiz Sayın Tuncay Sonel'İn  yanı sıra Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Emniyet Müdürü Doğu Ateş ,İl Jandarma Komutanı Albay Sinan ŞEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel Ekmekci,  kurum amirleri ,okul müdürleri , öğrenci servis sürücüleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Valimiz Tuncay  Sonel ,  eğitim  ve öğretimde Tunceli'nin ülkemiz sıralamasındaki başarısını vurgulayarak öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin çok bilinçli olduklarını belirtti. Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen eğitim camiamızı Milli Eğitim Müdürümüzün nezdinde tebrik etti.

           İl Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel  Ekmekci,  geçen dönem yapılan etkinlik ve alınan önlemlerle ilgili bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi.  Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu , öğrencilerimizin eğitim-öğretimlerini sağlıklı ve güvenli  geçirmeleri amacıyla  Belediye'nin sorumluluğundaki birçok çalışmayı sürdürdüklerini belirtti . Güvenlik güçlerinin alınan tedbirler hakkında bilgi vermesinin ardından toplantı , görüş ve önerilerin alınmasıyla sona erdi.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.