TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hürriyet Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenlerinden İl Müdürümüze Ziyaret

 Hürriyet Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenlerinden İl Müdürümüze Ziyaret

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Hürriyet Ortaokulunda sergilenen ve Valimiz Sayın Tuncay Sonel tarafından açılışı yapılan "Kadın Gözü ile Kadın" isimli sergiye katılımları ve desteklerinde dolayı söz konusu okulumuzun öğrencileri ve öğretmenleri İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

Makamında okul müdürü Rıza Boyraz, görsel sanatlar Özgür Boran ve öğrencileri kabul eden İl Müdürümüze öğrenciler, sergide yer alan ve beğeni toplayan çalışmalarını hediye etti. 

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci öğrenci ve öğretmenlerin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sergi özel defterini imzayalayan İl Müdürümüz, "Dokunduğu, ürettiği her işle gökkuşağı olup dünyayı renklere bürüyen kimi zaman anne, kimi zaman evlat, kimi zaman arkadaş, kimi zaman eş, kimi zaman da kardeş olan cefakâr kadınlarımızın gününü bu vesileyle tekrar tebrik ediyorum" dedi.

11-03-202011-03-2020

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.