TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Karne Günü Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Karne Günü Mesajı

Sevgili Çocuklarım, Genç Arkadaşlarım,

Geleceğinizi şekillendirmek için çıktığınız eğitim-öğretim serüveninizin bugün bir yılını daha tamamlamış bulunmaktasınız. Biten bir eğitim-öğretim yılının ardından yaz tatiline giriyorsunuz. Hayattaki başarının sadece karnenizdeki akademik başarı notlarından geçmediğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Tatil süresi içerisinde sizi siz yapacak, yaşamdan tat almanızı sağlayacak yeni şeyler öğrenmenizi ve yaşamanızı temenni ediyorum. Kendinizi var etme yolculuğunuza bu yaz yeni bir tuğla daha koyun çocuklarım. Hepinize iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

Kıymetli Veliler,

Karnesi nasıl olursa olsun, çocuklarımızın sevinçlerini ve hüzünlerini yaşayacağı en güvenli yer sizin şefkatli kollarınız, sevgi dolu kucağınızdır. Çocuklarımızı bundan mahrum bırakmayalım.

Değerli Meslektaşlarım,

Bir eğitim-öğretim yılını daha ardımızda bırakırken, en büyük sorumluluk yine sizlerin omuzlarınızdaydı. Biz yöneticilerin Tunceli eğitiminin çıtasını yükseltmeye çalıştığımız görevlerimizde bizlere yine aynı fedakârlık ve bilgelikle eşlik ettiniz. Hepinize yürekten teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

 

Gürsel Ekmekci

İl Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.