TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERDEN 4. TUGAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET
![ÖĞRENCİLERDEN 4. TUGAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2019_09/18134138_JZ4C4360.jpg)
İlköğretim Haftası kutlama etkinlikleri dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gürsel EKMEKCİ ve Vali Mehmet Ali Türker İlkokulu 2. Sınıf , Nedip Cengiz Eker Ortaokulu 6. Sınıf öğrencileri 4. Tugay Komutanı Albay Yılmaz USTAOĞLU'nu makamında ziyaret ettiler. Müdürümüz ve öğrencilerimiz hoş sohbet ve ikram ile ağırlandı.