TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Destek Eğitim Odası Açıldı
![Destek Eğitim Odası Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17140542_JZ4C1916.jpg)
Bakanlığımızın talimatı ile okul ve kurumlarda, kaynaştırma/bütünleştirme yoluyla eğitim uygulamaları kapsamında yetersizliği olmayan akranlarıyla birlikte aynı sınıfta eğitimlerine devam eden özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin sunulan eğitim hizmetlerinden en üst düzeyde yararlanmaları amacıyla özel araç- gereçler ile eğitim materyalleri sağlanarak oluşturduğumuz Destek Eğitim Odası, İl müdürümüz Gürsel Ekmekci tarafından Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde açıldı.