TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PROTOKOL KURALLARI KURSU
![PROTOKOL KURALLARI KURSU](/meb_iys_dosyalar/2020_01/31143342_IMG-20200127-WA0005.jpg)
Bu eğitim; yönetici ve öğretmenlerde sosyal hayatta ve iş ortamında protokolün yeri ve önemi konusunda farkındalık sağlamak, iş dünyasında ve sosyal hayatta kullanılan protokol bilgilerini kazandırmak, bu bilgileri; uygun yer ve zamanda iletişim içinde bulunduğu kişi ve kurumlarla çalışırken davranış olarak sergileme ve uygulama becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenmiştir.