TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Bulgurcular İlkokul ve Ortaokuluna Ayakkabı Yardımı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü  AR-GE Birimi ve Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği işbirliği ile Mazgirt İlçesi Bulgurcular İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine ayakkabı yardımı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Bulgurcular İlkokul ve  Ortaokuluna Ayakkabı Yardımı

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Bulgurcular ilkokul ve ortaokulunda incelemelerde bulunmak ve ayakkabı yardımı yapmak amacıyla Mazgirt İlçesine gitti. İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberindeki heyet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Yurtsever ve Şube Müdürü Kazım Çakmak tarafından karşılandı.

İlçe Kaymakamı Muhammet Ali Çatalbaş’ı makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca  ilçedeki okulların eğitim öğretimin kalitesini daha iyi hale getirilmesi yönünde ilçe Kaymakamı ile görüş alış verişinde bulundu.

İlçe kaymakamı Muhammet Ali Çatalbaş ile Bulgurcular İlkokulu ve ortaokuluna geçen Ali Eyyüpkoca, Müdür Yardımcısı Mehmet Aslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Yurtsever ve Şube Müdürü Kazım Çakmak ve okul müdürü Bünyamin Erbaş eşliğinde sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilere ayakkabı dağıttı.

Ali Eyyüpkoca ve beraberindeki heyet, okul çalışanlarına ve öğrencilere iyi dileklerde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldılar.

07-04-2016
07-04-2016

07-04-2016


07-04-2016


 
Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.