TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel EKMEKCİ , "Web 2.0´la Gelişimi Yakala " Eğitiminin Kapanış Programında
![İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel EKMEKCİ , "Web 2.0´la Gelişimi Yakala " Eğitiminin Kapanış Programında](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18205210_WhatsApp_Image_2019-01-18_at_20.46.07.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Gürsel EKMEKCİ ,Fırat Kalkınma Ajansının desteklemiş olduğu "Web 2.0´la Gelişimi Yakala " projemizin kapanış programına katılarak yeni bir çok proje ile ilgili öğretmenlere müjde verdi.Yakın zamanda faaliyete geçen ilimiz Öğretmenevinde sohbetine devam eden Ekmekci, öğretmenlere iyi bir tatil temennisinde bulunarak öğretmenevinden ayrıldı.