TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Aslanoğlu mesajında şunları söyledi:

Türk Basınında sansürün kaldırılışının 109. yıl dönümünü olan 24 Temmuz’da, tüm basın mensuplarımızın "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum. Çağdaş ve demokratik hayatımızın vazgeçilmez temel unsurlarından biri olan basının, toplumun gelişmesindeki rolü büyük olduğu gibi toplumun bilinçlenmesi noktasında basının milletimize sunduğu katkı da önemlidir. Türk basını tarihin her döneminde kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerinegetirmiştir.

Ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ulusal ve yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonra da aynı özen ve özveri ile devam ettireceklerine inanıyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimizde faaliyet gösteren yerel gazete, radyo ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm kıymetli basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramını kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.