TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ASLANOĞLU´nun Veda Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ASLANOĞLU´nun Veda Mesajı

20.03.2009 Yılında Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başladım. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığından sonra 2016 Yılından itibaren İl Milli, Eğitim Müdürlüğü görevini 2019 tarihine kadar sürdürdüm. Bu süre içerisinde öncelikle tüm Mili Eğitim Bakanları ve Bakan Yardımcıları İlimiz Valisi Tuncay SONEL ve Vali Yardımcılarına Bakanlık Personel Müdürlerine beni hiçbir şartta yalnız bırakmayan Şube Müdürlerim, Kurum-İlçe Milli Eğitim Müdürlerim, Okul Müdürlerim, Tunceli İli Resmi Kurum Müdürleri ve İl Siyasi Parti Yöneticilerine her şartta çalışmaktan vazgeçmeyen cefakar öğretmen arkadaşlarıma, basın mensuplarına, tüm öğrenci velilerimize, çalışan tüm personel ve memur arkadaşlarımıza, görevi icra etmekte bana yardımcı olan herkese şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Mesleğim olan öğretmenliğin kutsallığı ışığında yöneticiliğimi yürüttüm en büyük takdir güvenilmek en büyük başarı bu güvene layık olmaktı. Samimiyet, iyi niyet, hakkaniyet doğrultusunda ülkeme hizmet vermek tek amacım oldu.

Sevgili öğrencilerim; başarılı olmak, iyi insan olmak, bilimin aydınlattığı yoldan ayrılmamakla gerçekleşir. Okumak düşünmenin iyi insan olmanın tek yoludur. Vatana Hizmette bu şekilde sağlanır. Öğretmenlerinizle ve ailelerinizle kuracağınız iyi diyaloglar sizleri bu ülkeye faydalı bireyler olarak yetiştirecektir. Başarı haberlerinizi takip edip bekleyeceğim.

Hepinizi sevgiyle selamlar gözlerinizden öperim.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.