TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürmüz Gürsel EKMEKCİ nin Veda Mesajı

İl Müdürmüz Gürsel EKMEKCİ nin Veda Mesajı

Değerli mesai arkadaşlarım, kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerim, yavrularım; 2019 yılı Ocak ayı itibari ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin tensipleri neticesinde atanarak göreve başladığım Tunceli il Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden bu gün itibari ile ayrılıyorum. Bugünden sonra Devletime ve Milletime hizmet etmeye Ankara' da devam edeceğim.

 

Kamu görevimin yaklaşık dört buçuk senesi Tunceli'de olmak üzere  yirmisekiz yılın  her günü, her anı eğitime hizmet aşkı ile geçti.

 

Tuncelimizde geçirdiğim yaklaşık dört buçuk sene ise meslek hayatımda çok özel bir yerde olacak. Burada benim için çok kıymetli dostluklar ve arkadaşlıkların yanında çok ciddi tecrübeler de biriktirdim. 

 

Değerli mesai arkadaşlarım; sizlerle birlikte yürüttüğümüz pek çok proje ile eğitim seviyesi zaten iyi olan ilimize bir nebze de olsa katkı sağlamaya çalıştık. Gerek fiziksel ortamların gerekse eğitimin kalitesinin artması için birlikte ülkemizin geçtiği zor zamanlarda dahi örnek bir mücadele verdik.

 

Kıymetli velilerimiz; sizlerin yardım ve desteği ile ilimizde çocuklarımızı yarınlara, hayata ve bir üst öğrenime;  çağın getirdiği becerileri kazandırarak en iyi şekilde hazırlamaya çalıştık. 

 

Sevgili öğrencilerimiz, sizlere; yetenek ve kabiliyetleriniz  doğrultusunda amaç ve hedeflerinize ulaşacağınız yolda bir ışık, bir rehber olmak tek gayemiz oldu. 

 

Saklı Cennet olarak adlandırdığımız bu güzide şehrimizde  çalıştığım süre içerisinde her konuda bize destek veren Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Milli Eğitim Bakanımıza,  Tunceli' li hemşehrilerime, mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Milli Eğitim Bakanlığı mensuplarına, Valilik Makamına, siyaset kurumuna, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine ve Tunceli eğitim ailemizin birbirinden özverili herbiri yakın çalışma arkadaşlarıma, şükranlarımı arz ediyorum. 

 

Allah'a emanet olun..

 

Biz Munzur kadar güçlü ve büyük bir aileyiz...

14-07-202314-07-202314-07-202314-07-202314-07-202314-07-202314-07-2023

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.