TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Fethi Ateş'in Göreve Başlama Mesajı

İl Müdürümüz Fethi Ateş'in Göreve Başlama Mesajı

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in takdir ve tensipleriyle 9.10.2023 tarihi itibarıyla Tunceli'de İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Bu görevi şahsıma layık gören Sayın Bakanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Tunceli'nin en güzel ilçelerinden birinde ilçe müdürlüğü yapmış olmanın verdiği güven ve tecrübe ile tüm Tunceli'ye hizmet edecek olmanın benim için ayrı bir heyecan ve mutluluk kaynağı olduğunu belirtmek isterim.

 

Biz eğitimcilerin işi, çocuklarımızın yaşadıkları dünyaya en iyi şekilde entegre olabilmeleri için gerekli tüm bilgi, beceri ve yeterlilikleri kazandırmaktır. Bu nedenle önceliğimiz öğrencilerimizin kendi potansiyelini gerçekleştirebilmiş, ülkesine ve yaşadığı dünyaya değer katan bireyler olmaları amacıyla, tüm imkânlarımızı bu hedef doğrultusunda seferber edebilmektir.

 

Ülkemizin eğitimde marka şehri olmuş Tunceli'nin söz konusu başarısını en yükseğe çıkarmak için eğitim ailemizle beraber hep birlikte azimle çalışacağız. Hem il milli eğitim müdürü hem öğretmen hem de baba olarak kendi evlatlarımız için ne istiyorsak, Tunceli'de yaşayan her bir çocuğumuz için onu yapmak adına  yola çıkıyoruz. Bu yolda, bu amaç için canla başla çalışacak tüm ekip arkadaşlarıma ve desteklerine her zaman ihtiyaç duyacağımız paydaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum.

 

Eğitimin, memleketimizin en önemli meselelerinden biri olduğu gerçeğinden hareketle Tunceli'de eğitime dair sözü ve projesi olan herkese müdürlük makamının sonuna kadar açık olduğunu; Tunceli'ye en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağımızı tüm kamuoyunun bilmesini isterim.

 

Eğitimin marka şehrinin il müdürlüğüne atanmış olmamın, Tunceli Eğitim Ailesine hayırlı olmasını diliyor; saygılarımı sunuyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.