TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Fethi Ateş'in Yıl Sonu Mesajı

İl Müdürümüz Fethi Ateş'in Yıl Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Veliler,

Birlikte bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna geldik. Tunceli il Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmış olduğum bu ilk eğitim-öğretim yılında hep beraber daha güzel yarınlara ulaşmak için çabaladık, birlikte güzel çalışmalara imza attık. Tunceli eğitim ailesi olarak 2023-2024 eğitim öğretim yılını  başarıyla tamamlamış olmanın huzur ve gururunu yaşıyoruz.  

Geleceğimizin umudu çocuklarımıza tatil süresi boyunca eğlenmelerini, dinlenmelerini ve yeni şeyler öğrenebilmelerini temenni ediyorum. Hayattaki başarının ve mutluluğun karnelerindeki notlardan geçmediğini hatırmak istiyorum. Birlikte çalıştığımız öğretmen arkadaşlarıma Tunceli eğitimine kattıkları tüm değerler için içtenlikle teşekkür ediyor; yoğun çalışma temposunun ardından tüm meslektaşlarımın iyi bir tatil geçirmesini temenni ediyorum. Eğitimde başarılı olmamızın en önemli saç ayaklarından biri olan velilerimizin karnesi ne olursa olsun çocuklarına her zaman şefkatle, sevgiyle sarılacağını biliyorum. 

Bir eğitim-öğretim yılını daha sonlandırırken  Tunceli eğitiminin çıtasını yükseltmeye çalıştığımız görevlerimizde bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.