TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
![İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/17182409_18091817_IMG_9413.jpg)
1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.
Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs'ta dünyaya emeğiyle renk katan, yaşamın döngüsüne katkı sunan tüm insanların Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor; sağlıklı, güzel günlerde yeniden bir arada yaşamayı diliyorum.