TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''14 Mart Tıp Bayramı'' Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''14 Mart Tıp Bayramı'' Mesajı

" Her şeyin başı sağlık" diyen bir toplumda insan sağlığı için gece gündüz fedakârca çalışan; afet bölgeleri, savaş alanları, kaza yerlerine yetişip insanları yaşatmak adına zorlu koşullarda bile canı pahasına görevini yapan bir mesleğin değeri paha biçilemez. 

       

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın sürecinde de sağlık ordumuzun fedakâr mensupları; insanları yaşatmak adına zor koşullarda, yoğun mesailerle gece gündüz demeden çalışmaktadırlar.

 

Kutsal ve saygın bu mesleği özveriyle yerine getiren hekimlerimiz ve sağlık hizmetlerini halkımıza ulaştırmada fedakârca görev alan tüm sağlık çalışanlarımızın "14 Mart Tıp Bayramı''nı en kalbi duygularımla kutluyor; kendilerine, ailelerine ve tüm insanlığa sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum. Bu vesileyle de kutsal mesleğini yerine getirirken vefat eden bütün sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.