TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi üzerine İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci bir mesaj yayımladı. Müdürümüz mesajında şunları söyledi:

Sevgili Öğrenciler,

 

Dünyayı saran salgın nedeniyle maalesef bu eğitim-öğretim dönemini uzaktan eğitim yöntemiyle tamamladık. Her ne kadar bağımızı koparmasak da sizleri çok özledik. Sabırla evlerinizde kalıp derslerinizi çalıştınız. Yeni dönemde sınıflarınızda, okul bahçelerinde buluşacağımızı dileyerek her birinizin gözlerinden öpüyor, sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum. LGS'ye giren öğrencilerime başarılar diliyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Dünyayı saran salgın nedeniyle yürüttüğümüz uzaktan eğitim sürecindeki sabrınız, katkınız ve emekleriniz için teşekkür eder, ailenizle birlikte sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

Değerli Velilerimiz,

Koronavirüs salgını nedeniyle yürüttüğümüz uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz ilgi ve sabır için hepinize teşekkür eder, çocuklarınızla sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

 

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi üzerine il genelinde toplam 9741 öğrenci karne aldı. 874 öğrenci LGS'ye girdi.

 20-06-2020

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.