TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''2022-2023 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu'' Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''2022-2023 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu'' Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

Büyük bir coşku ve heyecanla birlikte başladığımız 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nı tamamladık. Bugün yıl boyunca göstermiş olduğunuz gayretlerinizin ve çalışmalarınızın sonucu olan karnelerinizi alıyorsunuz. Kıymetli çocuklarım, hayattaki başarının karnenizdeki akademik başarı notlarından ibaret olmadığını bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Yaz tatilinizde bol bol dinlenmenizi, yaşamdan tat almanızı sağlayacak yeni tecrübeler edinmenizi temenni ediyorum. Hepinize iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum.  

Değerli Veliler,  

Çocuklarınız için en iyisini istediğinizi, bu nedenle eğitim- öğretim yılı boyunca bizlere verdiğiniz desteğin çok kıymetli olduğunu belirtmek istiyorum. Çocuklarımız için en iyisini hep birlikte başaracağımızın bilincinde olan siz veliler ile eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmek bizim için çok değerli. Yıl boyu göstermiş olduğunuz fedakârlıklar ve çabalarınız için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Karnesi nasıl olursa olsun, çocuklarımızın sevinçlerini ve hüzünlerini yaşayacağı en güvenli yer sizin şefkatli kollarınız, sevgi dolu kucağınızdır. Lütfen bunu unutmayın.  

Kıymetli Meslektaşlarım,  

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nı ardımızda bırakırken en büyük sorumluluk yine sizlerin omuzlarındaydı. Tunceli eğitiminin çıtasını yükseltme çabalarımızda bizlere yine aynı fedakârlık ve bilgelikle eşlik ettiniz. Yıl boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize yürekten teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.