TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Ara Tatil'' Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Ara Tatil'' Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

Bir hafta sürecek olan ara tatiliniz bugün başladı. Tatiliniz süresince zamanınızı kitap okuyarak, ders tekrarları yaparak, oyunlar oynayarak, ev işlerinde ailenize yardımcı olup paylaşım kurarak, açık hava yürüyüşleri gerçekleştirerek değerlendirmenizi temenni ediyorum. 21 Kasım Pazartesi günü yeniden okullarınızda buluşmak üzere her birinizin gözlerinden öpüyor, sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,  

2022-2023 Eğitim- Öğretim Yılı'nın ilk sürecinde gösterdiğiniz sabrınız, özveriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ediyor; Bakanlığımızca gönderilen mesleki eğitim faaliyetlerinizi başarıyla tamamlamanızı kalan zamanlarınızı da aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıkla geçirmenizi diliyorum.  

Değerli Velilerimiz,  

Öğrencilerimiz için bir hafta sürecek olan ara tatil bugün başladı. Sizlerden ricam öğrencilerimizin tatillerini kitap okuyarak, ders tekrarları yaparak ve sizlerle eğlenceli, kaliteli zamanlar geçirerek değerlendirmelerini sağlamanızdır. Öğrencilerimizin zamanlarını kontrollü olarak zihinsel ve fiziksel becerilerini destekleyecek aktivitelerle, sizlerle paylaşım kuracakları etkinliklerle ( oyunlar, ev işleri, açık hava yürüyüşleri vb. ) geçirmeleri onların gelişimi açısından sağlıklı olacaktır. Çocuklarınızla sağlıklı, güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.