TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Polis Haftası'' Mesajı
![İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Polis Haftası'' Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_09/19110520_DSC_9879.jpg)
Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için en değerli varlıkları olan canlarını dahi feda etmekten kaçınmayan şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor; görevi başında olan polislerimizin ve Emniyet Teşkilatımızın 178. Kuruluş Yılı'nı tebrik ediyorum.