TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

Yarınlarımızın aydınlık yüzleri siz kıymetli öğrencilerimiz;

    Modern dünyada söz sahibi olabilen, sorgulayan, rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayacak mutlu bireyler olarak yetişmeniz temel amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda sürdürdüğümüz eğitim-öğretim yolculuğunun yarıyıl tatilini, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir mola olarak değerlendirmenizi ve sınıflarınıza dinlenmiş, mutlu ve istekli dönmenizi bekliyorum. İyi tatiller dilerim.

 

Eğitim-öğretim yolculuğumuzun siz değerli rehberleri, öğretmenlerimiz;

    Yarıyıl tatilinin ailenizle birlikte dinlenerek ve ruhunuzu yenileyerek geçireceğiniz bir mola olmasını temenni ediyorum. Çocuklarımızın dünyalarını yeni renklere boyayacağımız ikinci dönemde görüşmek üzere, iyi tatiller dilerim.

 

Değerli velilerimiz;

     Sizler eğitim-öğretim yolculuğumuzun önemli paydaşlarısınız. Çocuklarımızın öğrenmeye aç zihinlerini besleyip ruhlarını doyurmak amacıyla katettiğimiz yolun yarıyıl tatilinde, onlarla keyifli ve güzel zamanlar geçirmenizi diliyorum. Unutmayalım çocuklar hayal edip mutlu oldukça dünya büyür ve güzelleşir. İyi tatiller.

 

Gürsel Ekmekci

İl Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.