TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili Öğrenciler,

İki hafta sürecek olan ara tatiliniz bugün başladı. Tatiliniz süresince zamanınızı kitap okuyarak, ders tekrarları yaparak, ev içi oyunlar oynayarak, ev işlerinde ailenize yardımcı olup paylaşım kurarak, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde açık hava yürüyüşleri gerçekleştirerek değerlendirmenizi temenni ediyorum. Her birinizin gözlerinden öpüyor, sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi ve dinlenmenizi diliyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Salgın koşullarında yürüttüğümüz eğitim sürecinin ilk dönemindeki sabrınız, özveriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ediyor; aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi ve dinlenmenizi diliyorum.

 

Değerli Velilerimiz,

Öğrencilerimiz için iki hafta sürecek olan  ara tatil bugün başladı. Sizlerden ricam öğrencilerimizin tatilini kitap okuyarak, ders tekrarları yaparak ve sizlerle evde güvenli zaman geçirerek değerlendirmelerini sağlamanızdır. Öğrencilerimizin zamanlarını kontrollü olarak zihinsel ve fiziksel becerilerini destekleyecek aktivitelerle, sizlerle paylaşım kuracakları etkinliklerle ( oyunlar, ev işleri, açık hava yürüyüşleri vb. ) geçirmeleri onların gelişimi açısından sağlıklı olacaktır. Lütfen bu süreçte salgından korunmak için evlerinize misafir kabul etmeyin ve sizler de misafirliğe gitmeyin. Çocuklarınızla sağlıklı güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.