TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Yarıyıl Tatili'' Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Yarıyıl Tatili'' Mesajı

Sevgili Öğrenciler, 

 

Geleceğinizi şekillendirmek için çıktığınız eğitim-öğretim serüveninizin bugün bir dönemini daha tamamlamış bulunmaktasınız. Hayattaki başarının sadece karnenizdeki akademik başarı notlarından geçmediğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Tatil süresi içerisinde sizi siz yapacak, yaşamdan tat almanızı sağlayacak yeni şeyler öğrenmenizi ve yaşamanızı temenni ediyorum. Sizleri iyi yetişmiş birer fert olarak gelişen teknolojiyi kullanabilen, kültürüne duyarlı, nitelikli ve ahlaklı bireyler olarak görmekten büyük mutluluk duymaktayız. Tatilinizi imkanlar doğrultusunda tarihi mekânları, müzeleri, kütüphaneleri gezerek; sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılarak geçirmeniz hem kişisel hem de sosyal gelişiminiz açısından daha verimli olacaktır. Kendinizi var etme yolculuğunuza yeni bir tuğla daha koyun çocuklarım. Hepinize iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

 

Kıymetli Veliler,

 

Karnesi nasıl olursa olsun, çocuklarımızın sevinçlerini ve hüzünlerini yaşayacağı en güvenli yer sizin şefkatli kollarınız, sevgi dolu kucağınızdır. Çocuklarımızı bundan mahrum bırakmayalım. Okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinden istenilen sonuçların alınabilmesi; öğrenci, öğretmen ve velilerimizin eğitim öğretim süreci boyunca iş birliği içerisinde olmasına bağlıdır. Bu bağlamda göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ediyor, çocuklarınızla güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

Bir eğitim-öğretim yılının ilk dönemini geride bırakırken en büyük sorumluluk yine sizlerin omuzlarınızdaydı. Dönem boyunca göstermiş olduğunuz gayretlerden, ortaya koymuş olduğunuz güzel çalışmalardan, güzide vatanımızın emanetçileri olan öğrencilerimizin hayatına rehberlik ediyor olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Tunceli eğitiminin çıtasını yükseltmeye çalıştığımız görevlerimizde bizlere yine aynı fedakârlık ve bilgelikle eşlik ettiniz. Hepinize yürekten teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.