TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Yeni Yıl'' Mesajı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci'nin ''Yeni Yıl'' Mesajı

Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakırken 2023 yılı için yepyeni hedefler ve umutlarla yeni bir yıla merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tunceli eğitim ailesi olarak önümüze her zaman yeni hedefler koyarak başarı çıtamızı yükseklere çıkarmak için çalışıyoruz. Eğitim, yaşama hazırlık ve meslek edinme süreci olarak algılanırken özünde yaşamla bağ kurmanın en önemli yoludur. İnsanoğlu araştırmak, öğrenmek ve gelişmek arayışındadır. Yaşadığımız çağın bilgi çağı olması, bilginin insanda son derece büyük farklar oluşturduğunun keşfedilmesi eğitimin önemini artırmıştır. Geçen yıllar ile birlikte bu yılda da çalışmalarımızı büyük bir duyarlılık ve özveriyle yürütmeye devam edeceğimizi bilmenizi isterim.  

  2023 yılının geleceğe dair güzel adımlar atıp harekete geçtiğimiz,  hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize olan inancımızın arttığı, yeni başlangıçlarda yanımıza iyilik ve güzellikleri aldığımız, zihinlerimizi arındırarak daha sağlıklı bir atmosfer yaratmak için yaşadığımız anların farkında olduğumuz, zamanı bilinçli bir şekilde değerlendirdiğimiz bir yıl olmasını canı gönülden diliyorum. Yeni yılda sizleri kendinizi keşfe çıkmaya, yeni bir merakla hayatı öğrenmeye başlamaya davet ediyorum. Hayallerin gerçeğe değdiği yerde, sevgidir en büyük marifet. Takvimlere bakmadan, yeni doğan günde hep bir tebessüm olsun.? Getirdiği yenilikler, götürdüğü kötülüklerle; yeni yılınız kutlu olsun.   Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ilimize, ülkemize, insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bütün eğitim ailemizin ve milletimizin yeni yılını kutluyor; şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.