TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci'nin ''Ara Tatil'' Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci'nin ''Ara Tatil'' Mesajı

Kıymetli mesai arkadaşlarım, sevgili çocuklar, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı ara tatiline bugün itibari ile girmiş bulunuyoruz.

 

Sevgili öğrenciler,

6 Eylül itibari ile yaklaşık on haftalık yüz yüze eğitim sürecinde arkadaşlarınızı, öğretmenlerimizi, okulunuzu ne kadar özlediğinizi defalarca sizlerden duydum ve gözlemledim. Bu yüz yüze eğitim sürecinin devamı için öncelikle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya ve on iki yaş üzeri olanlarınızın da aşılarını tamamlamaya çağırıyorum. Ara tatil sonrası sizleri dinlenmiş olarak okullarınızda heyecanla bekliyor olacağız.

 

Kıymetli meslektaşlarım,

Bu zorlu süreçte görevinizi yerine getirmek ve yüz yüze eğitimin devamı için her türlü gayret ve çabanızdan ötürü sizlere teşekkür ederim.

Siz öğretmen ve öğrencilerimize daha güvenli, daha sağlıklı bir eğitim-öğretim ortamı sağlamak için üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle Tunceli Eğitim Ailesi olarak daha fazla çalışmaya, üretmeye ve öğrenmeye  hep birlikte devam edeceğiz.

Hepinize iyi tatiller diliyorum. Selamlar ...

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.