TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci'nin ''Yeni Yıl'' Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci'nin ''Yeni Yıl'' Mesajı

Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2021 yılı salgın nedeniyle ülkemiz ve dünya adına zorlu geçse de, yepyeni hedefler ve umutlarla yeni bir yıla merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 yılı için Tunceli Eğitim Ailesi olarak önümüze yepyeni hedefler koyuyoruz. Koşullar ne olursa olsun eğitim-öğretim kalitesinin artırılması ve okullarımızın açık kalması konularında bu yılda da olağanüstü bir çabayla çalışmaya devam edeceğiz. Tüm paydaşlarımızla birlikte 2022 yılında da eğitim yolculuğumuza heyecanımızı ve çabamızı artırarak devam edeceğimize yürekten inanıyorum. Çünkü biliyorum ki, eğitim yaşama hazırlık ve meslek edinme süreci olarak algılanırken özünde yaşamla bağ kurmanın en önemli yoludur. İnsanoğlu araştırmak, öğrenmek ve gelişmek arayışındadır. Yaşadığımız çağın bilgi çağı olması, bilginin insanda son derece büyük farklar oluşturduğunun keşfedilmesi eğitimin önemini artırmıştır. Geçen yıllar ile birlikte bu yılda da çalışmalarımızı büyük bir duyarlılık ve özveriyle yürütmeye devam edeceğimizi bilmenizi isterim.    

2022 yılının geleceğe dair güzel adımlar atıp harekete geçtiğimiz,  hedeflerimizi gerçekleştirebileceğimize olan inancımızın arttığı, yeni başlangıçlarda yanımıza iyilik ve güzellikleri aldığımız, zihinlerimizi arındırarak, daha sağlıklı bir atmosfer yaratmak için yaşadığımız anların farkında olduğumuz, zamanı bilinçli bir şekilde değerlendirdiğimiz bir yıl olmasını canı gönülden diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda dünyayı saran salgının son bulmasını; yeni yılın ilimize, ülkemize, insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bütün eğitim ailemizin ve milletimizin yeni yılını kutluyor; şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.  

Saygı ve sevgilerimle...

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.