TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Serdar Parlak'ın ''2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'' Mesajı

İl Müdürümüz Serdar Parlak'ın ''2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'' Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim yılına başlıyor olmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz.   İlimize yeni atanan öğretmenlerimize ve eğitim hayatına yeni başlamış tüm öğrencilerimize aramıza hoş geldiniz diyor; eğitim yolculuklarının ve meslek hayatlarının başarılı ve güzel geçmesini diliyorum.  

Bilindiği gibi ülkemizde Tunceli, eğitimde marka olmuş ve eğitim alanındaki konumu her zaman üst sıralarda olmuş bir kenttir.  Bizler, Tunceli Eğitim Ailesi olarak çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için bütün kadrolarımızla ve imkânlarımızla her zaman onların yanında olacağız. Çocuklarımızın yaşadıkları dünyaya en iyi şekilde entegre olabilmeleri için gerekli tüm bilgi, beceri ve yeterliliklerin kazandırılması konusunda tüm çalışanlarımızla beraber onlara en iyi hizmeti sunacağız. Bu hedefler doğrultusunda bizlere destek sunacak tüm paydaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin kendi potansiyelini gerçekleştirebilmiş, ülkesine ve yaşadığı dünyaya değer katan bireyler olmaları amacıyla, tüm imkânlarımızın Tunceli'nin eğitim kalitesini daha ileriye taşımak için en iyi biçimde değerlendireceğimize yürekten inanıyorum.  

2023-2024 eğitim öğretim yılının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyor, Tunceli Eğitim Ailemize sağlıklı ve başarılı bir yıl temenni ediyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.