TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüzden Atatürk İlkokulu’nu Ziyaret

İl Müdürümüzden Atatürk İlkokulu’nu Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel Ekmekci eğitime değer katmak, öğrenci ve öğretmenlerimizle daha sık bir araya gelmek, onların motivasyonlarının bir parçası olmak amacıyla yürüttüğü okul gezilerine Atatürk İlkokulu’nu ziyaret ederek devam etti.

Yeni hizmet binasında eğitim öğretime devam eden Atatürk İlkokulu’nu ziyaret eden Gürsel Ekmekci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek onlarla sohbet etti. İl Müdürümüz ziyareti sırasında şunları söyledi: ‘’Okulunuzdaki öğrencilerin gözlerinden yansıyan ışıktan ve öğretmen arkadaşlarımda gördüğüm motivasyondan çok memnun olduğumu ifade etmeliyim. Öğretmenlerimizden ve öğrencilerimizden yayılan bu pozitif durumun eğitime olumlu yansıyacağından hiç kuşkum yok. Sadece akademik başarıya odaklanmadığımız eğitim serüvenimizde, bu okulumuzda da çocuklarımızın spordan sanata birçok etkinlikte kendini var edeceği bir eğitim hayatının olacağına inanıyorum. Bunun için şimdi olduğu gibi yarın da sizlerin yanında olmaya devam edeceğim’’ dedi. 

Atatürk İlkokulu müdürünün ve öğretmenlerinin Müdürümüzün ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade etmelerinin ardından, Gürsel Ekmekci okuldan ayrıldı.

28-03-201928-03-201928-03-201928-03-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.