TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüze Öğretmenler Günü Ziyaretleri
![İl Müdürümüze Öğretmenler Günü Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24121527_IMG-20211123-WA0009.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrenci ve yöneticileri ile; Anafatma Anaokulu, Elif Güntaş ve Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenleri İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci'yi makamında ziyaret ederek kendisinin ve nezdinde tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutladılar.