TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantıları Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantıları Yapıldı

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci başkanlığında 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıkları kapsamında ilçe müdürleri, milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerimiz ile toplantılar yapıldı. Yeni eğitim-öğretim yılının tüm ilçelerimizde  sorunsuz başlaması amacıyla İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci, ilçe milli eğitim müdürlerimiz ile bir araya geldi.

Yapılan toplantılarda 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında okullardaki küçük onarım, temizlik, kırtasiye, öğretmen ihtiyaçları ve okulların donatım eksiklerinin giderilmesi gibi konular görüşüldü.

İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci ilçe müdürleri ile yaptığı toplantılarda eğitim-öğretim ortamlarının sürekli iyileştirmesine yönelik yapılacak çalışmalarda her türlü desteği vereceğini belirterek şunları söyledi: "Birlikte yeni bir eğitim-öğretim yılına daha hazırlanıyoruz. Sizlerle el ele verdiğimiz, iş birliğini önemsediğimiz, kaynakları verimli bir şekilde kullandığımız ve eğitim bilimleri ışığında öğrenci ve öğretmenin üstün yararına göre eğitim-öğretim faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz yeni bir yılda daha birlikte olacağız. Birlikte çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmadığı gibi çok şeyler başaracağımıza da inanıyorum. Yönetici olarak sorumluluğumuz büyük ve bu sorumluluğu yine layıkıyla yerine getireceğiz. Eğitimde marka haline gelmiş Tunceli'yi yine el birliği ile zirveye taşıyacağız. Yeter ki hedefimizi hiç unutmayalım. Merkezdeki bir okulumuzdan en uzak ilçemizdeki okula kadar eğitim-öğretim ortamlarının en iyi şekilde düzenlendiği okul iklimini sağlayalım. Sizlerden bu konuda tüm hazırlıkların titizlikle yerine getirmenizi bir kez daha rica ediyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor, ilçelerimizdeki tüm eğitim paydaşlarımıza selamlarımı iletiyorum."

30-07-202230-07-202230-07-202230-07-202230-07-202230-07-2022

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.