TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Koordinatörü Olduğumuz '''Avrupa Birliği Erasmus+ Yapı İnşaatında Yeni Vizyon: Yeşil Binalar Projesi'' Kapsamında Barselona'dayız

Koordinatörü Olduğumuz '''Avrupa Birliği Erasmus+ Yapı İnşaatında Yeni Vizyon: Yeşil Binalar Projesi'' Kapsamında Barselona'dayız

Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel Ekmekci ve görevli personelimiz, koordinatörü olduğumuz 'Avrupa Birliği Erasmus+ Yapı İnşaatında Yeni Vizyon: Yeşil Binalar Projesi' toplantısına  katılmak üzere Barselona'daki Politeknik Üniversitesine gittiler.

 

İl Müdürmüzü Gürsel Ekmekci ve Müdürlüğümüz AR-GE Biriminde görevli öğretmen Buket Karadağ ve Namık Kemal MTAL Müdür Yardımcısı Yaşar Sever, İspanya'nın Barselona şehrinde UPC-CTTC Katalonya Politeknik Üniversitesi Isı ve Kütle Transfer Teknolojisi Merkezi'nde (cttc.upc.edu) 17-19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılan koordinatörü olduğumuz "Yapı İnşaatında Yeni Vizyon: Yeşil Binalar" başlıklı Avrupa Birliği Erasmus + Projesi toplantısına katıldılar.

 

Projenin tamamlanması ile tüm AB ülkelerinde ve Türkiye'de mesleki eğitimde kullanılmak üzere dört ayrı eğitim modülünün yayınlanacağını ifade eden Gürsel Ekmekci, iki gün süren toplantılarda proje için bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendirdiklerini ve bundan sonra yapılacak çalışmaları planladıklarını belirtti. Koordinatörü oldukları projenin ortaklarının İspanya Katalonya Politeknik Üniversitesi, Casa Corpului Didactic Teleorman Romanya, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Tunceli Namık Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, İngiltere Certified Knowledge Association ve EE İstanbul olduğunu söyledi.

29-11-202129-11-202129-11-202129-11-2021

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.